Traczserwis.pl | Serwis wózków widłowych

Używane wózki widłowe Śląsk. Na co zwrócić uwagę?

Nadszedł czas, kiedy myślisz o zakupie kolejnego wózka widłowego do pracy. Zapewne nie chcesz inwestować w niego dużo pieniędzy, bo nie jest potrzebny Ci Ferrari wśród wózków, ale równie porządny sprzęt do pracy w przystępnej cenie. Ceny nowych wózków widłowych mogą czasami negatywnie zaskoczyć. Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się używany wózek widłowy.  Zanim jednak podejmiesz tę decyzję, odpowiedz sobie na kilka pytań: 

Używany wózek widłowy – jakiego producenta wybrać? 

– Czy dostępne są części zamienne do wózków widłowych?

– Czy naprawa używanych wózków widłowych jest droga?

Serwis wózków widłowych – jak wybrać firmę, która naprawi używany wózek widłowy?

– Jakie są ceny używanych wózków widłowych?

Używany wózek widłowy. Dobry sprzęt za odpowiednią kwotę.

Zakup nowego wózka widłowego to dobry pomysł, gdy jesteś pewien, że jego zakup szybko zwróci się owocną pracą. To także dłuższa żywotność podzespołów, które są fabrycznie nowe.  
Warto jednak przemyśleć możliwości, jakie daje nam zakup tańszego, w dobrej kondycji lub odnowionego wózka widłowego. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale zyskasz równie trwałe urządzenie, usprawniające Twoją pracę. Wiem, że chodzi Ci po głowie darmowy serwis oraz gwarancja przy zakupie nowego wózka widłowego. Dlatego takie firmy, jak nasza wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oferujemy
serwis wózków widłowych i to na miejscu awarii, a jeśli naprawa przekracza oczekiwany czas, dostajesz od nas wózek do pracy na czas naprawy Twojego wózka.

Na rynku jest wiele przodujących marek wózków widłowych. Do najlepszych na pewno możemy zaliczyć Toyotę, Linde, Jungheinrich, Still, Mitsubishi, Hyster. Przybliżymy Ci specyfikację trzech pierwszych i koszt ich zakupu, abyś mógł wybrać taki, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom.

Używany wózek widłowy na miarę nowego sprzętu.

Używany wózek widłowy marki Toyota z 2011 roku, z napędem LPG lub diesel znajdziesz już od 45 000 zł. Natomiast koszt nowego zaczyna się od 90 000. Zwykle są one wyposażone w szeroki wachlarz narzędzi i opcji dodatkowych.  Warto zwrócić wagę na rodzaj skrzyni biegów. W tej cenie znajdziesz już wózki widłowe z automatyczną skrzynią biegów. Umożliwiają one pracę wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Używane wózki widłowe Toyota potrafią osiągnąć bardzo duże przebiegi, jeśli są odpowiednio serwisowane.

 

Używany wózek widłowy marki Linde – rocznik 2013 można spotkać już od 55 000 zł, a nowy od 120 000. Model H25D Triplex z silnikiem diesla świetnie sprawdza się w trudnych warunkach. Posiada moc 35kW i daje możliwość podnoszenia ładunków na wysokość 4,6 m. Jego udźwig to 2500 kg. Wózki widłowe Linde należą do jednych z najmocniejszych maszyn do pracy w magazynach i centrach logistycznych.

Używany wózek widłowy marki Jungheinrich – jeśli szukasz nowszych modeli, śmiało możemy polecić Ci tą markę. Wózek widłowy Jungheinrich  TFG430 z 2016 roku posiada moc 34kW i udźwig 3000 kg. Znajdziesz wersję z automatyczną lub manualną skrzynią biegów. Ceny rozpoczynają się już od 49 000 zł. Nowy wózek kosztuje od 130 000.

Wózki widłowe Śląskie. Wybierz odpowiednie urządzenie do pracy.

Wózek widłowy to sprzęt, który ma Ci służyć na lata, być mało awaryjny i przede wszystkim idealnie spełniać swoją funkcję. Jeśli masz obawy przed zakupem używanego sprzętu i dysponujesz odpowiednimi środkami, wybierz nowy wózek widłowy. Natomiast jeśli zaufasz takiej firmie, jak Tracz Serwis i zdecydujesz się na używany wózek widłowy, gwarantujemy Ci, że otrzymasz pełną opiekę przed zakupem, w jego trakcie oraz profesjonalny serwis po zakupie. O wózkach możemy opowiadać godzinami, bo mamy takie doświadczenie, jak nikt inny na Śląsku. Masz wątpliwości? Porozmawiajmy  https://traczserwis.pl